Ir vėl pasišiukšlino

0
240

Lentvario gyventojai savo aštriais liežuviais vėl plaka atliekų vežėjus. Aiškėja, jog mieste, kai kuriose vietose, šiukšliavežių laukiame net nuo kovo mėnesio. Todėl gyventojai komunalininkų darbą vertina labai prastai.

„Nu ką… labai gaila ir net gėda, kad gerb. „Ecoservice“ iki šiol nepasirūpina nuo kovo mėnesio pūpsančiomis šiukšlėmis. Tačiau pagaliau taip brandintą didelį ačiū tariu tiems, kurie pagaliau išvežė rožinius – „Darom“ maišus iš Dzūkų g. Pagaliau tapo įmanoma pravažiuoti takeliu“, – įspūdžiais apie atliekų vežėjus pasidalino vietos gyventoja.

„Ecoservice“ smarkiai keiksnojama ne tik Lentvaryje. Vilniuje bendrovė pasišiukšlino dar rimčiau. Įmonės pavadinimas tapo net keiksmažodžiu, nes su atliekų išvežimu susidoroja kaip niekad sunkiai.

Be to, Vilniaus miesto savivaldybė artimiausiu  metu paskelbs naują viešą konkursą kitąmet atliekas tvarkyti Verkių, Fabijoniškių, Žirmūnų, Šnipiškių, Antakalnio, Naujosios Vilnios seniūnijose, šiaurinėje Rasų seniūnijos dalyje, taip pat Pašilaičių, Justiniškių, Šeškinės, Viršuliškių, Karoliniškių, Pilaitės ir Lazdynų seniūnijose, Senamiestyje, Žvėryne, Naujamiestyje ir Vilkpėdės seniūnijose. Būtent šias teritorijas kartu su dar viena bendrove ir aptarnavo minėtoji „Ecoservice“.