Iš statybų Švenčionėliuose į gydymo įstaigą pristatytas žmogus neišgyveno

0
333

Vakar apie 10-ą valandą Švenčionių rajone, statybvietėje, nuo aparato nukrito ir susižalojo 53-ejų metų vyras (gimęs 1967 m.). Jis apie 13-tą valandą 30 minučių ligoninėje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 176 str. 1 d. (Darbdavys ar jo įgaliotas asmuo, pažeidęs Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatyme ar kituose teisės aktuose nustatytus darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus, jeigu dėl to įvyko nelaimingas atsitikimas darbe, avarija ar atsirado kitokių sunkių padarinių, baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki aštuonerių metų).