Iš Vilniaus skraidins į Sankt Peterburgą Rusijoje

0
197

Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje „Wizz Air“ praneša, kad pradės skrydžius iš Vilniaus į Sankt Peterburgą Rusijoje. Nuo šių metų birželio 3 d. skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – trečiadienį ir sekmadienį. Vietas šiam skrydžiui galima rezervuoti jau dabar bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 29,99 Eur į vieną pusę.

Šiandien Sankt Peterburge vykusioje spaudos konferencijoje „Wizz Air“ vadovas József Váradi teigė: „Šiandienos naujiena pabrėžia „Wizz Air“ įsipareigojimą sukurti vis daugiau žemų sąnaudų kelionės galimybių mūsų keleiviams. Keturios naujos kryptys iš Sankt Peterburgo į Europos miestus: Bukareštą, Sofiją, Bratislavą ir Vilnių plečia mūsų tinklą ir suteikia vis didesnį prieinamų kelionių pasirinkimą viename jauniausių ir ekologiškiausių oro laivynų, – sako J. Váradi. – Neseniai supaprastinta e. vizų sistema ir septintosios oro laisvės įkūrimas virš Sankt Peterburgo, šį miestą paverčia vis patrauklesne turistine kryptimi.“

Sankt Peterburgas, antras pagal dydį Rusijos Federacijos miestas, turi reikšmingą istorinį ir kultūrinį paveldą bei yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip miestas, kuriame saugotinas visas istorinis centras. Dėl nuostabaus grožio jis vadinamas kultūros, istorijos ir architektūros meka. Sankt Peterburge turistus žavi begalė skirtingų tiltų, Nevos upe plaukiantys turistiniai laiveliai, didingos cerkvės, nuostabūs muziejai, parkai ir puošnus rūmai. Meno mylėtojai čia randa muzikinių ir teatro pasirodymų.

Ermitažo muziejus, Prisikėlimo bažnyčia, Žiemos rūmų sodai, Peterhofo rūmai, Jekaterinos rūmai bei daugelis kitų vietų stebina grožiu ir palieka neišdildomą įspūdį. Baltosios naktys, kai diena tęsiasi beveik 19 valandų, – dar vienas nepaprastas reiškinys, kurį verta pamatyti.

„Esame dėkingi Rusijos Federacijos vyriausybei, Rusijos Federacijos transporto ministerijai, Rusijos federalinei antimonopolinei tarnybai, Sankt Peterburgo vyriausybei ir VTB grupei už paramą. Šiandien Pulkovo oro uostui suteiktos precedento neturinčios sąlygos tapti tarptautinės aviacijos centru, – teigė „Northern Capital Gateway LLC“, Pulkovo oro uosto valdomosios įmonės, vadovas Leonid Sergeev. – Pirmieji Rusijoje pasiūlėme tokias unikalias rinkos sąlygas užsienio avialinijoms. Esu tikras, kad naujieji „Wizz Air“ skrydžiai bus paklausūs tiek tarp Rusijos, tiek tarp užsienio keleivių.“

Šio naujo Sankt Peterburgo skrydžio maršrute iš Vilniaus bus daugiau kaip 20 tūkst. vietų per 2020 metus. Nuo pat pirmo skrydžio iš Vilniaus 2011 m. „Wizz Air“ yra viena iš lyderių Vilniaus oro uoste. Nuo šių metų balandžio 5 d. „Wizz Air“ taip pat pradės skrydžius į Zaparožę, o nuo kovo 30 d. į Jerevaną. Iš visų trijų Lietuvos oro uostų „Wizz Air“ šiuo metu skrydžius siūlo 29 kryptimis į 16 valstybių.