Išaiškinti net 7 medienos gabenimo taisyklių pažeidimai

0
283

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos pasienio rinktinės Specialiosios paskirties komandos ir Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai surengė prevencinę priemonę su Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialiosios paskirties skyriaus atstovais.

Pasieniečiai ir policininkai bendruose ekipažuose vykdė nusikalstamų veikų bei administracinių nusižengimų užkardymo veiksmus pasienio ruože bei už jo ribų Vilniaus, Alytaus ir Marijampolės apskrityse.

Varėnos rinktinės pasieniečiai su policininkais iš viso patikrino 83 transporto priemones ir  102 asmenis. Buvo užfiksuoti 4 Kelių eismo taisyklių pažeidimai: sulaikytas transporto priemonę su negaliojančiu vairuotojo pažymėjimu vairavęs asmuo, įkliuvo neblaivus vairuotojas, užfiksuotas atvejis, kuomet eisme dalyvavo išregistruotas automobilis, taip pat įkliuvo saugos diržų neužsisegęs vairuotojas. Be to, pasieniečiai ir policininkai nustatė net 7 medienos gabenimo taisyklių pažeidimus. Visais atvejais buvo surašyti administracinių nusižengimų protokolai.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.