Įsisiautėjęs vėjas plėšė stogus, vartė medžius ir pražudė du žmones

0
334

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai 49 kartus vyko šalinti vėtros nulaužtų medžių ir šakų nuo važiuojamosios kelio dalies, automobilių, pastatų, elektros laidų ir kt. Daugiausia tokių gelbėjimo darbų jiems teko atlikti Vilniaus apskrityje – 9, Šiaulių – 8, Kauno – 7, Klaipėdos ir Panevėžio – po 5, Tauragės ir Utenos – po 4, Alytaus – 3, Marijampolės ir Telšių apskrityje – po 2 kartus.

Skaudžiausia nelaimė įvyko Vilkaviškio rajone, kelyje Marijampolė – Kybartai. 12.50 val. ant važiuojančio automobilio užvirto medis. Automobilis „Ford Galaxy“ nuvažiavo nuo kelio, o jo viduje buvo prispausti 3 žmonės. Ugniagesiai nukirpo automobilio stogą ir išlaisvino juos, tačiau vairuotojui ir vienam keleiviui greitosios pagalbos medikai konstatavo mirtį. Dar vienas sužeistas keleivis buvo išvežtas į ligoninę. Ugniagesiai supjaustė ir patraukė nuo kelio nuvirtusį medį.

16.10 val. Vilniaus ugniagesiai skubėjo į V. Žalakevičiaus gatvę. Jiems buvo pranešta, kad nuo pastato stogo nuplyšo ir pavojingai kabo stogo skarda. Ugniagesiai užlipo ant daugiabučio stogo ir pritvirtino ventiliacijos šachtos skardą.

16.25 val. pranešta, kad Vilniuje, Ožkinių gatvėje, vėjas nuplėšė autobusų stotelės paviljono stogelį, kuris pavojingai kabo ir kelia pavojų eismo saugumui ir praeiviams. Ugniagesiai nuėmė atplyšusį lakštą.

17.23 val. buvo pranešta, kad Vilniuje, Pelesos gatvėje, ant trijų aukštų daugiabučio pavojingai tabaluoja skarda ir gali sužeisti žmones. Ugniagesiai nuo ventiliacijos šachtos nuėmė pavojingai kabančią skardą. 

PAGD informacija