Įtariamųjų gaudynėse labiausiai pasižymėjo vokiečių aviganis – Praidas

0
234

VSAT Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio pasienio užkardos pareigūnai patruliavo Šalčininkų rajono Šetylų kaimo prieigose. Ši vieta yra Bukiškių miške, maždaug už kilometro nuo sienos su Baltarusija.

Čia patruliai pastebėjo automobilį „Audi 100 Avant“ lietuviškais numeriais. Mašinoje buvo ir šalia ant žemės gulėjo 12 dėžių cigarečių, iš viso 6000 pakelių „NZ Gold“, „Minsk Capital QS“ ir „Minsk 5 Super Slims“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

VSAT pareigūnai patikrino sienos prieigas. Vienoje vietoje ant kontrolinės juostos pastebėti švieži pėdsakai, vedantys iš Baltarusijos į Lietuvą.

Nedelsiant pradėta pažeidėjų paieška. Tarnybinis šuo paskui galimus pažeidėjus vedė apie 2 kilometrus, kol krūmynuose aptiko pasislėpusį įtariamą kontrabandininką – 24-erių Šalčininkų rajono gyventoją.

Jį sulaikius, pasieniečiai su Praidu tęsė paiešką ir netoliese prisivijo dar vieną įtariamąjį. Tai buvo metais jaunesnis, taip pat Šalčininkų rajone gyvenantis, vyras.

Abu sulaikytieji dviem paroms uždaryti į areštinę, o VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vėliau abu vyrus pasieniečiai paleido. Šalčininkų rajono gyventojams skirtos kardomosios priemonės rašytiniai pasižadėjimai neišvykti.

 

VSAT informacija