Įžiebta pagrindinė Šalčininkų eglutė

0
288

Spaudžiant lengvam šaltukui, prasidėjo gražiausių švenčių laukimas. Televizijos kanalai praneša, jog pirmieji Lietuvoje lemputes šiandien uždegė plungiškiai. Tebūnie… Tačiau šalčininkiečių žaliaskarė – įspūdingesnė.

Savo pasirodymais gausiai susirinkusius mažuosius gyventojus ir jų tėvus linksmino dainų ir šokių ansamblių „Solčanka“ ir „Solčane“ dainininkai, o energingieji „Smile“ kaip visada suteikė vakarui karštos nuotaikos.

Kalėdų Senelis ir Šalčininkų rajono meras Zdzislavas Palevič kartu sukūrė stebuklą ir Šalčininkai nušvito. „Kaip ir kiekvienais metais, susitinkame šioje aikštėje dalyvauti pagrindinėje eglutės įžiebimo šventėje. Artėja prasmingiausios šventės. Tai ypatingas, susikaupimo, apmąstymo, dovanų ir stebuklų metas. O dovanų ir stebuklų galima rasti tik prie Kalėdų eglučių. Šiemet mūsų eglutė išskirtinė – Šalčios karalienė, kviečianti visus dalintis gerumu, džiaugsmu ir kartu kurti Kalėdų dvasią ir Kalėdų nuotaiką. Parodykime dar kartą, kad Šalčininkai gražiai tvarkosi ir moka gražiai švęsti ir ilsėtis, – sakė rajono meras Z. Palevič.

Pagrindinės Šalčininkų puošmenos aukštis – 14,5 metrų, lempučių – 1500 vnt.

 

Parengta pagal Šalčininkų raj. savivaldybės informaciją