Jaučiasi diskriminuojami?

0
240

Opozicijoje esantys Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nariai įtaria, jog administracija juos laiko kiek kitokiais nei saviškius – Lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos atstovus.

Socialdemokratas Robertas Duchnevič savo facebook`o paskyroje dalinasi būgštavimu, jog yra specialiai ignoruojamas, nes valdžiai dažnai užduota nepatogius klausimus. Tiesa, politikas teigia, jog jokia tvarka iš savivaldybės administracijos pusės nėra pažeidinėjama – tik į elementarų paklausimą atsakoma paskutinę dieną, kaip tai galima padaryti pagal reglamentą.

“Duokit merei darbo”, – taip pavadintas įrašas Vilniaus rajono Tarybos nario socialinio tinklo paskiroje.

“Nežinau ar tokie standartai taikomi tik man, bet ateis laikas ir tokį darbo modelį pakeisime.

Savivaldybės tarybos nario pareigos nėra asmens pagrindinė darbovietė, todėl nėra laiko visą dieną dirbti ties greitai išsprendžiamu klausimu. Kartais kyla elementarių neaiškumų, kuriuos greičiau išsiaiškinti gali pagelbėti savivaldybės administracijos darbuotojai. Teisę kreiptis su paklausimais į administraciją man, kaip tarybos nariui, numato LR teisės aktai bei pačios savivaldybės tarybos patvirtintas Tarybos darbo reglamentas.

Vakar užklausiau paprastos ir visai nekonfedecialios informacijos. Administracijos darbuotoja ją surinko, turėjo atsiųsti. Tačiau kažkur pasitikslino ir paskambinusi pasakė: “(…) aš jums šitos informacijos negaliu pateikti. Kreipkitės raštu. Prašymą užregistruosime ir kai gausime merės leidimą, informaciją pateiksime.”

Nusišypsojau. Susitaikiau. Pasakiau, kad parašysiu prašymą el. laišku, kurį galima bus užregistruoti. Sutarėme, parašiau, bet jokios informacijos apie registraciją taip ir negavau.

Matyt merei darbų trūksta.

Įdomų ar LLRA-KŠS frakcijos nariai irgi taip dėl kiekvieno klausimo oficialiu raštu kreipiasi. Jeigu taip, tai labai norėčiau juos pamatyti.

O jeigu nėra, tai reiškia, kad nedirba?”, – taip viešojoje erdvėje savo nepasitenkinimą aukščiausia rajono valdžia išdėstė R. Duchnevič.

Politikas pastaruoju metu ypatingai kritikuoja “lenkų” ir “valstiečių” draugystę LR Seime.