Jaunas vilnietis laimėjo 700 000 Eur

0
151

27-erių vaikinui šiais metais Kalėdos atėjo anksčiau. Jis „Teleloto“ žaidime laimėjo Aukso puodą.

Į centrinę loterijos atstovybę sostinėje jis atvyko drauge su savo sužadėtine. „Vis girdėdavome per radiją ar perskaitydavome spaudoje, kad žmonės laimi, ir, štai, dabar taip nutiko ir mums”, – dar sunkiai tikėdami sėkme, bet laimingi, kalbėjo jiedu.

Bilietą pirko vedamas mamos nuojautos

Vaikinas, dirbantis maisto papildų parduotuvėje, treneriu sporto salėje ir kuriantis video reportažus apie sportą, vienintelį „Teleloto“ bilietą nusipirko paprašytas mamos. „Ji pasakė, kad turi nuojautą, jog gali pasisekti“, – pasakojo laimėtojas.

Vaikinas laimingą bilietą patikrino internetu, o išvydęs skaičius, negalėjo patikėti, kad tai – jo laimėjimas. „Pamačiau daug skaičių, pasveikinimo žinutę, tada tikrinau dar ir dar kartą. Vėliau drebėdamas paskambinau į loteriją, kur man patvirtino, kad laimėjau“, – juokdamasis pasakojo vilnietis. Beje, jo mama sureagavo labai ramiai. „Juk ji žinojo, kad kažkada taip nutiks“, – teigė laimėtojas.

Kadangi pastaruoju metu jo gyvenime – nemažai bėdų, šis laimėjimas labai padės. „Laimėjome labai vietoje ir laiku. Pagelbės ir mums su sužadėtine, ir mamai. Šeimoje yra problemų, kur mažos sumos kažko kardinaliai nepakeistų, bet dabar, tikiu, viskas pasisuks gera linkme. Be to, esame jauni žmonės, tai kažkiek pinigų pasiliksime ir kaip rezervą ateičiai. Esu taupus žmogus, tikrai nepirksiu naujų mašinų“, – šypsojosi vaikinas.