Kaimynai neįvertino, su kuo turi reikalą

0
225

Vilniuje vykstančiame „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyre Baltarusiją atstovauja ne pajėgiausi kaimyninės šalies ledo ritulininkai, o Žlobino miesto komanda „Metalurgas“arba kitaip – „Plieniniai vilkai“.

Pirmame susitikime su Japonija, kurią lietuviai įveikė po baudinių serijos, baltarusiai patyrė skaudų pralaimėjimą rezultatu – 1 : 5.

Japonai jau po pirmo kėlinio leido suprasti, kas yra padėties šeimininkai – rezultatas buvo 0 : 2. Kaimynams antroje rungtynių dalyje tik trumpam pavyko sugrąžinti intrigą ir sušvelninti rezultatą. Tačiau tuo viskas ir baigėsi.

Tūkstančius talpinančioje arenoje mačą stebėjo viso labo keli šimtai žiūrovų. Tačiau vyravo pakili nuotaika. Susirinkusieji plojo po kiekvieno įspūdingesnio epizodo. Aptarimų taip pat netrūko.

Alų gurkšnoję sirgaliai diskutavo apie tai, kas baltarusių laukia per rungtynes rytoj su Lietuva. „Jei jau atvežė vilkus, mes galim priešpastatyti lokius“, – šmaikštavo linksmai nusiteikusi kompanija (red.: „Lokiai“ – Vilniaus ledo ritulininkų mėgėjų klubas).

Į rungtynių pabaigą iš rytinės Baltarusijos atvykę sportininkai jau nebesitvardė. Varžovų aikštelės pusėje mažiausiai du kartus vėlėsi į muštines, tačiau Azijos atstovai provokacijoms stengėsi nepasiduoti.

Anksčiau vykusiose varžybose Rumunijos rinktinė įveikė Estiją 7:3 (1:0, 2:1, 4:2).