Kaip ir visi – laimėjo!

0
198

Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicijos „Krikščioniškų šeimų sąjungos“ (LLRA-KŠS) lyderis Valdemaras Tomaševski nė kiek neatsilieka nuo „valstiečių“, konservatorių, socialdemokratų, socialdarbiečių, darbiečių, liberalų ir kitų, tvirtinančių, jog per kątik praėjusius Savivaldybių rinkimus pasiekė stulbinančiai puikių rezultatų.

„Vilniaus apskrityje, kurioje pagal gyventojų skaičių yra trečdalis Lietuvos, o pagal BVP – beveik pusė Lietuvos ekonomikos, LLRA-KŠS, iškovodama 53 mandatus, užėmė pirmąją vietą. Antroje vietoje su dideliu atotrūkiu atsidūrė konservatoriai (21 mandatas), trečioje – valstiečiai su 17 iškovotų mandatų“, – komentuodamas savivaldos rinkimų rezultatus, sakė LLRA-KŠS pirmininkas Valdemaras Tomaševski.

Tačiau LLRA-KŠS lyderis turėjo pasakyti viską iki galo – didžiąją daugumą mandatų jo politinė jėga iškovojo tik Vilniaus rajone ir Šalčininkuose. Atitinkamai – 19 iš 31 ir 20 iš 25. Visose kitose savivaldybėse, įskaitant ir Vilniaus miestą, rezultatai daugiau nei kuklūs. Švenčionių rajone absoliučią daugumą laimėjo Artūro Zuoko partijos atstovai, Širvintose – Živilės Pinskuvienės pasiekėjai.

LLRA-KŠS:  Elektrėnuose  – 0, Ukmergėje – 0, Trakuose – 4, net pačiame Vilniuje – viso labo tik 6 iš 50.