Kaip už svetimus eurus įsigyti reikiamą daiktą? Policija prašo pagalbos

0
309

Pareigūnai atlieka tyrimą dėl neeilinio sukčiavimo atvejo – apgavikas įsigijo kompiuterį už butą išsinuomoti norėjusios moters pinigus.   

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl sukčiavimo, kuomet rugpjūčio 24 d. iš paštomato, esančio Vilniuje, Mindaugo gatvėje, buvo atsiimta prekė – nešiojamasis kompiuteris, kurį išsiuntė asmuo, iš moters gavęs 400 eurų pavedimą. Tyrimo metu paaiškėjo, kad moteris pinigus į kompiuterį parduodančio asmens sąskaitą pervedė manydama, kad moka už pagal skelbimą rasto buto nuomą. Vaizdo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariatą telefonu 8 700 649 23 arba rašyti el. p. vilune.urmuleviciute@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorai.