Kandidatas į prezidento postą: „Mums pavyko įkurti sąžiningiausią partiją“

0
185

Valdemaras Tomaševski jau eilinį kartą siekia aukščiausio Lietuvos posto ir yra įsitikinęs, jog trečias kartas nemeluos.  Politikas  atmeta bet kokius bandymus susieti jo atstovaujamą politinę jėgą su Kremliumi. Anot jo, „Georgijaus juostelės“ – nieko neįrodo.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos vedlys tvirtina, jog jo komandos nariai Vilnijos krašte yra pasiekę besąlygiško rinkėjų pasitikėjimo, nes rūpinasi žmonėmis taip, kaip nė viena kita partija Lietuvoje.

„Aš bandau kalbėti apie įdirbį, apie subsidijas, kurias padarė Vilniaus rajono savivaldybė visiems gyventojams. Apie krikščioniškas vertybes, kurios labai svarbios. Mums pavyko įkurti sąžiningiausią partiją, o ar žmonės pasitikės, tai nuo jų ir priklauso“, – LRT duodamas interviu teigė V. Tomaševski, paklaustas apie tai kodėl veržiasi į tokį atsakingą postą.

Į klausimą – kas svarbiausia, V. Tomaševski atsakė dvejais sakiniais, nes tik tiek laiko atsakymui ir buvo skirta.

„Vienu žodžiu neatsakysiu. Turim daryti sprendimus dėl šešėlio, korupcijos. Pradėsiu nuo komandos formavimo iš visų Lietuvos regionų, kurioje nebus žmonių, einančių į politiką tik tam, kad darytų savo „biznį“.