Per savaitgalio gaisrus neišvengta žūčių

0
157

Penktadienį, 23.32 val., buvo pranešta apie gaisrą gyvenamajame name Trakų rajone, Grendavės seniūnijoje, Kazokiškių kaime. Atvykus ugniagesiams, medinis namas degė atvira liepsna. Apmalšinę liepsnas, mansardoje įrengtoje virtuvėje ugniagesiai rado smarkiai apdegusį žmogaus kūną. Kitas žmogus, patyręs nudegimų, buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu išdegė pirmasis namo aukštas ir mansarda, vietomis pradegė ir sukrito perdanga. Autonominio dūmų detektoriaus

Šeštadienį rytą buvo pranešta, kad Vilniaus rajone, Zujūnų seniūnijoje, Buivydiškių kaime, vandens telkinyje, eketėje už 20 m nuo kranto yra sužeista gulbė. Gelbėjimo rogėmis prisiartinę prie jos, ugniagesiai ją sugavo ir perdavė gyvūnų globos atstovui. name nebuvo.

Sekmadienį, 10 val., Vilniuje, Kareivių gatvėje esančiame sveikatingumo klube degė sauna. Žmonės iš klubo išėjo patys. Gaisro metu išdegė sauna. Ugniagesiai išvėdino patalpas ir patikrino jas termovizoriumi.

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai iš viso vyko gesinti 66 gaisrų ir atliko 103 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu 3 žmonės žuvo, 3 buvo traumuoti.

PAGD informacija