Kaune aptiko ir kontrabandinių cigarečių, ir nelegalaus alkoholio

0
217

Pagėgių pasieniečiai Laikinojoje sostinėje rado daugiau kaip 6 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių bei beveik pustrečio šimto litrų nelegalaus alkoholio. Sulaikyti trys nelegalia veikla įtariami vyrai.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos ir Specialiosios paskirties skyrių pareigūnai surengė operaciją garažų masyve Kaune. Turėta žinių, kad viename garaže gali būti slepiamos neteisėtos prekės.

Iš pradžių VSAT pareigūnai pastebėjo tris vyrus, garaže kraunančius kartonines dėžes su buteliais. Kaip vėliau paaiškėjo, juose buvo skaidrios spalvos skystis, skleidžiantis alkoholio kvapą. Visi buteliai paženklinti etiketėmis “Smirnoff“ be akcizo ženklų. Iš viso garaže pasieniečiai rado 216-a litro talpos butelių ir sulaikė 22-ejų bei du 47-erių Kauno ir jo rajono gyventojus.

Tą pačią dieną Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai atliko kratą vienam sulaikytųjų, 47-erių Kauno rajono gyventojui, priklausančiose gyvenamosiose patalpose. Čia rasta dar 18 litrų tokio pat alkoholio su etiketėmis “Smirnoff“ bei 6380 įvairių rūšių cigarečių pakelių su baltarusiškais akcizo ženklais ir be jų.

Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) laikymo, gabenimo ar realizavimo ir dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sulaikytuosius pasieniečiai buvo uždarę į areštinę. Po apklausų jie paleisti skyrus kardomąsias priemones rašytinius pasižadėjimus neišvykti.

Kontrabandiniai rūkalai ir nelegalus alkoholis saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės inf.