Kontrabandininkė iš Šalčininkų cigaretes gabeno automobilio ratuose

0
200

Vakar VSAT Varėnos pasienio rinktinės pareigūnai Šalčininkų rajone, kelyje Vilnius – Lyda, sustabdė automobilį „VW Passat“ lietuviškais numeriais. Ši vieta yra prie pat Šalčininkų kontrolės punkto. Automobilį vairavo 39-erių Šalčininkų gyventoja. Įveikusi kontrolės procedūras moteris iš Baltarusijos įvažiavo per Šalčininkų punktą. Vairuotoja turbūt jau buvo lengviau atsikvėpusi, kai išriedėjo iš punkto teritorijos, tačiau netrukus buvo sustabdyta pakartotinį patikrinimą surengusių pasieniečių.

Jie „VW Passat“ nukreipė į netoliese esančią Purvėnų užkardą, kur yra įranga detaliam mašinos patikrinimui.

Išmontavę „VW Passat“ padangas pasieniečiai kiekvienoje jų aptiko kontrabandinių cigarečių. Iš viso moteris automobilio ratuose vežė 1250 pakelių cigarečių „NZ Gold“ ir „Minsk Capital QS“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Pasieniečiai šalčininkietei dėl kontrabandos pradėjo administracinės bylos teiseną. Vairuotojai gresia bauda nuo 3500 iki 6000 eurų. Taip pat Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmai gali konfiskuoti jos 1998 m. laidos automobilį.

Po apklausos pasieniečiai šalčininkietei įteikė šaukimą atvykti į teismą ir paleido. Automobilis saugomas Purvėnų užkardoje, cigaretės – Tribonių užkardoje.

VSAT informacija