Krašto keliais riedės dar du autobusiukai

0
319

UAB „Šalčininkų autobusų parkas“ direktorė Teresa Butrimovič įteikė dviem vairuotojams naujų transporto priemonių raktelius. Iš viso parke jau 56 autobusai ir autobusiukai, kurie kasdien važiuoja reguliariais maršrutais ir užsakomaisiais reisais. Šiomis transporto priemonėmis keliaja ir Vilniaus rajono gyventojai – ne vienerius metus šalčininkiečiai laimi konkursus ir organizuoja reguliarius reisus Rūdninkų (per Pagirius, Vilniaus raj.), Mickūnų ir Maišiagalos kryptimi. Įmonė turi patirties vežant keleivius ir tarptautiniais maršrutais: Girios, Varanavas (Baltarusija), kurie šiuo metu nevykdomu dėl koronaviruso grėsmės.

„Neturime tokio autobuso, kuris stovėtų ir lauktų savo reiso. Vidutiniškai per dieną vienas autobusas nuvažiuoja 350 kilometrų. Nenuostabu, kad neišvengiama gedimų. Mūsų tikslas – gerinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę, sudaryti keleiviams patogios ir saugios kelionės sąlygas. Karantino metu patyrėme nuostolių, o atsinaujinti reikia, todėl autobusų parko kolektyvas dėkingas Šalčininkų rajono savivaldybei už pagalbą įsigyjant šias naujas 2020 m. gamybos transporto priemones“, – sako direktorė Teresa Butrimovič.

Nauji autobusiukai Iveco Daily yra nedideli, juose telpa 20 sėdimų vietų. Jie puikiai pritaikyti ir tolimesnėms kelionėms, yra ekonomiški ir mažiau teršiantys aplinką..

Nauji autobusiukai važiuos Šalčininkų rajono keliais: vienu iš jų keliaus keleiviai, važiuojantys maršrutu Eišiškės – Pirčiupis – Vilnius, kitas važiuos kryptimi Šalčininkai – Vilnius – Šalčininkai.

 

Šalčininkų rajono savivaldybės informacija