Krepšininkams perduoti naujų „CityBee“ JEEP visureigių rakteliai

0
248

Vilniaus „Ryto“ komandos žaidėjai visą šį sezoną vairuos „CityBee“ JEEP visureigius. Krepšininkai ir klubo administracija keliaus naujutėlaičiais, komfortiškais ir ekonomiškais visureigiais „Jeep Renegade“, kurių klubui perduota net 18.

Vardas – ir arenai

Krepšininkai galės išbandyti įvairiausių modifikacijų „Jeep“ visureigius – turinčius benzininius ir dyzelinius variklius, dviejų ir keturių varančių ratų pavaras, įvairaus galingumo – nuo 120 iki 170 AG.

Klubo žaidėjai automobilius naudos per automobilių dalijimosi „CityBee“ platformą, todėl jiems nereikės rūpintis tokiomis paslaugomis, kaip mokamas automobilių stovėjimas, draudimas, ar techninė automobilio priežiūra.

„Asmeninis automobilis krepšininkams yra reikalingas – ne tik važinėjimui į treniruotes, bet ir kasdieniniams asmeniniams poreikiams patenkinti. Dalis žaidėjų Vilniuje yra naujokai, o automobilis – puiki priemonė susipažinti su miestu. Džiaugiamės partneryste su visame pasaulyje gerai žinomo prekės ženklo „Jeep“ atstovais Lietuvoje – tai vieni nedaugelio automobilių, į kuriuos lengvai telpa visi mūsų aukštaūgiai“, – sako Vilniaus „Ryto“ klubo direktorius Rolandas Jarutis.

Automobiliai – ne vienintelis „Jeep“ indėlis į Vilniaus krepšinį. Auksiniu Vilniaus „Ryto“ klubo rėmėju šių metų pavasarį tapusio „Jeep“ vardu pavadinta ir arena, kurioje komanda žaidžia namų rungtynes.

„Galimybė prisidėti prie Vilniaus krepšinio pergalių – didelė garbė mūsų atstovaujamam „Jeep“ prekės ženklui. Žaidėjai tikrai įvertins, ką reiškia „Jeep“ siūlomas komfortas bei pravažumas. Daug jų turi šeimas, todėl erdvė bei saugumas jiems taip pat labai aktualūs“, – teigia oficialaus „Jeep“ importuotojo Baltijos šalyse „Autobrava“ vadovas Laurynas Žukauskas.

Krepšininkai pabrėžia universalumą

Automobilio pasirinkimas krepšininkams yra svarbus procesas dėl praktiškumo – aukštaūgiai paprasčiausiai netelpa į daugelį lengvųjų automobilių.

„Automobilis man – susisiekimo priemonė, tačiau ji turi būti saugi ir patogi visai šeimai. Anksčiau esu vairavęs „Jeep“ modelius – jie man patiko dėl aukštos sėdėjimo pozicijos ir erdvės salone. Mano ūgio žmonės ir šiaip telpa ne į kiekvieną automobilį, o čia dar ir už manęs ant galinės sėdynės galima atsisėsti. Šeimoje turime mažą vaiką, tad erdvė ir didelė bagažinė mums – svarbus prioritetas“, – teigia praėjusią vasarą Lietuvos krepšinio rinktinėje debiutavęs 197 cm ūgio puolėjas Arnas Butkevičius.

„Ryto“ klube 2019–2020 m. sezone debiutavęs meksikietis Pako Cruzas teigia mėgstantis amerikietiškus automobilius, tad sužinojęs, jog visus metus galės vairuoti „Jeep“, itin apsidžiaugė – anksčiau keliais tokiais modeliais važinėjęs krepšininkas gerai žino jų privalumus.

„Praėjusią savaitę į Vilnių atvyko mano šeima, todėl automobilis mums labai pravers. Nors rungtynių grafikas įtemptas, tačiau laisvu laiku su artimaisiais stengiuosi ištrūkti iš namų ir nukeliauti kur pavalgyti ar pasidairyti po apylinkes, susipažinti su Vilniumi. Tai, jog naudosime „Jeep“ automobilius, vertinu labai teigiamai – jie saugūs, o keturi varantys ratai suteikia pasitikėjimo žiemą. Metus žaidžiau Latvijoje, tad žinau, ką reiškia jūsų žiemos. Šiltasis sezonas, mano akimis, čia apskritai trunka tik porą savaičių“, – juokiasi 191 cm ūgio gynėjas P. Cruzas.