Kuprinės vaikams ir iš Prezidentės rankų

0
214

Maltiečiai prieš naujus mokslo metus kasmet vykdo vaikų paramos akciją „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“, kurios metu nepasiturinčių šeimų vaikams renkamos mokyklinės prekės ir lėšos maitinimui. Šiemet per rugpjūčio mėn. iš viso surinkta 3582 Eur, o daiktų padovanota už daugiau kaip 30 tūkst. Eur. Visa parama paskirstyta vaikų dienos centrams, specialaus ugdymo įstaigoms, daugiavaikėms šeimoms, našlaičiams, geografiniu požiūriu ji iškeliavo į 40 Lietuvos vietovių ir pradžiugins 1280 vaikų. Akcijos organizatoriai už tai dėkoja fiziniams asmenims, aukojusiems trumpuoju numeriu, taip pat verslo bei valstybės įmonėms – iš viso akcijoje dalyvavo per 40 verslo įmonių ir valstybinių institucijų.

Dėl vaikų ateities kartu su kampanija „Už saugią Lietuvą“

Jau treti metai vaikų paramos akcijos kulminacinis renginys vyksta Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, kartu su Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“. Šiemet į šią šventę susirinko vaikai iš 13 miestų ir miestelių, iš 18 vaikus globojančių įstaigų – maltiečių dienos centrų, kitų vaikais besirūpinančių organizacijų. Visus juos su naujų mokslo metų pradžia pasveikino šalies Prezidentė. Iš Zarasų su globojamais vaikais atvykusi maltiečių grupės vadovė Laimutė Lumbienė su jauduliu prisimena: „Labai apsidžiaugėme gavę kvietimą dalyvauti renginyje, parsivežėme kuprinių, įvairių kanceliarinių priemonių, o svarbiausia – daug smagių įspūdžių ir malonių prisiminimų apie susitikimą su Prezidente Dalia Grybauskaite – ji labai šiltai su visais bendravo, prie visų priėjo, pakalbino, palinkėjo gerų mokslo metų. Vaikams liko neišdildomas įspūdis.“

Dovanų ir staigmenų aikštėje užteko visiems – norinčių paremti įstaigų ir įmonių atstovai čia rinkosi su mokyklinėmis dovanomis, iš atokiausių Lietuvos vietų nuo ankstaus ryto sugužėję vaikai vaišinosi ištikimųjų maltiečių rėmėjų gardumynais – pyragaičiais, mėsainiais, bandelėmis, saldainiais, gaiviaisiais gėrimais, o šventės pabaigoje buvo išlydėti namo su dovanomis.