Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ paskelbė apie 2023 m. žiemos sezono pradžią ir pasiūlė keturias naujas kryptis iš Vilniaus

0
40

Dar šiemet tarp naujų „airBaltic“ krypčių – Dubajus (Jungtiniai Arabų Emyratai), Tenerifė (Ispanija), Gran Kanarija (Ispanija) ir Turinas (Italija). Pirmasis skrydis iš Vilniaus į Dubajų įvyko 2023 m. lapkričio 1 d.

„Esame pasiryžę savo keleiviams užtikrinti sklandžią kelionės patirtį ir gerinti susisiekimą su mūsų gimtaisiais miestais Baltijos šalyse ir iš jų. Pradėdami žiemos skrydžių sezoną iš Vilniaus, kuriame numatytos keturios naujos kryptys, džiaugiamės galėdami savo keleiviams pasiūlyti dar daugiau galimybių – mėgautis tiek šiltesniais orais, tiek leistis į snieguotas trasas. Esame dėkingi savo partneriams – Lietuvos oro uostams – už neįkainojamą indėlį ir bendradarbiavimą siekiant, kad tai taptų įmanoma. Be to, džiaugiamės dėl augančio keleivių skaičiaus bei nuolat didėjančios mūsų rinkos dalies Vilniuje“, – teigia „airBaltic“ tinklo plėtros viceprezidentas Mantas Vrubliauskas.

„airBaltic“ yra svarbus ir ilgalaikis Lietuvos oro uostų partneris. Labai džiaugiamės, kad ši aviakompanija aiškiai akcentuoja tolimesnius planus investuoti į Vilniaus oro uostą ir tuo pačiu gerinti susisiekimo galimybes Lietuvos keliautojams. Šios įmonės rinkos dalis Lietuvoje auga, o tai reiškia, kad mūsų vietiniai keleiviai vis labiau vertina patogias galimybes keliauti jos siūlomais maršrutais bei aukštą aptarnavimo lygį“, – sako laikinasis Lietuvos oro uostų aviacijos paslaugų vadovas Tomas Zitikis.

KryptisSkrydžio dažnumasPradžios dataKaina
Vilnius – Tenerifė (Ispanija)2 skrydžiai per savaitęSpalio 31, 2023199 €
Vilnius – Dubajus (JAE)2 skrydžiai per savaitęLapkričio 1, 2023239 €
Vilnius – Gran Kanarija (Ispanija)1 skrydis per savaitęGruodžio 2, 2023169 €
Vilnius – Turinas (Italija)1 skrydis per savaitęGruodžio 30, 2023 109 €

Planuojama, kad skrydis iš Vilniaus į Dubajų truks 6 valandas ir 35 minutes.