Laukia 17-tas teistumas

0
230

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnams su įkalčiais sulaikė ir į areštinę uždarė vyrą, įtariamą vagyste. Jis policijai gerai žinomas, anksčiau teistas už analogiškas nusikalstamas veikas.

Vasario 12 d. apie 4 val. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 3-iosios kuopos 3-io būrio vyriausieji patruliai skubėjo į iškvietimą Krivių g. ‒ namo gyventojas pastebėjo, kaip įtartinas asmuo bando įsilaužti į automobilį „Toyota Prius“. Netrukus įvykio vietoje patruliai sulaikė vyrą (gimusį 1983 m.), pas jį rastas ir iš šio automobilio pavogtas planšetinis kompiuteris „Samsung“.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Tyrimo metu Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato tyrėjai išsiaiškino, kad šis trisdešimt penkerių metų vyras yra padaręs ir daugiau vagysčių iš automobilių sostinės Genių g., Pergalės g., Parko g., Vandens g., Krivių g.

Įtariamasis neturi nuolatinės gyvenamosios vietos, niekur nedirba, anksčiau teistas už analogiškas nusikalstamas veikas 16 kartų. Jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė ‒ suėmimas trim mėnesiams.