Užkirto kelią nelegaliai prekybai cigaretėmis ir alkoholiu

0
18

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į gyventojų pranešimus, toliau tęsia specialiąsias priemones.

Vakar specialiosios priemonės metu buvo patikrinti prekybos paviljonai, kuriuose nustatyti pažeidimai, o po apsilankymo pas vieną Eišiškių gyventoją – pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Baltosios Vokės m., Vilniaus g., prekybos paviljone, buvo laikomi alkoholiniai gėrimai (alus), nors tikrintam ūkio subjektui nesuteiktas leidimas (licencija) prekiauti tokiais gėrimais.

Patikrinus kitą toje pačioje gatvėje sekantį prekybos paviljoną, taip pat nustatytas identiškas pažeidimas – buvo laikomi alkoholiniai gėrimai (alus), nors ūkio subjektui nesuteiktas leidimas (licencija) prekiauti alkoholiniais gėrimais.

Dėl šių pažeidimų pradėtos administracinio nusižengimo teisenos, pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 127 str. 1d.

Tęsiant policinę priemonę, tikrinant iš gyventojų gautą informaciją dėl galimai neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, policijos pareigūnai apsilankė ir pas vieną Eišiškių m. gyventoją (gimusią 1964 m.). Patikrinus gyvenamojo namo patalpas bei teritoriją, namo krosnyje įrengtoje slėptuvėje rasti 3 daiktai, panašūs į šovinius, bei 50 pakelių cigarečių „NZ Gold“, nepaženklintų nustatyta tvarka. Atlikus kratą garaže, rastas maišas, kuriame buvo į kojines sudėtos ir taip paslėptos cigaretės „Minsk Superslims“, iš viso 80 pakelių. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d.

Vilniaus apskr. VPK informacija