Lenkai skelbia, jog lengvėjant judėjimui per sieną alus pas juos gali atpigti perpus

0
283

Kaimynų žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog didieji prekybos centrai „Lidl“ ir „Biedronka“ galėjo paskelbti šio alkoholinio gėrimo nuolaidų karą. Lojaliems klientams, perkant keliolika arba keliasdešimt butelių, galima tikėtis jų įsigyti dvigubai daugiau. Kaip žinia, garsiausių pasaulio gamintojų alaus įprastai – be jokių akcijų – Lenkijoje galima atsigerti maždaug dvigubai pigiau nei Lietuvoje.

Taip pat gegužės mėnesį, kaip įprasta, skelbiamos įvairios griliams skirtos mėsos ir prekių, išvykoms į gamtą,  akcijos.
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis vakar dalyvavo nuotoliniame susitikime su Lenkijos premjeru Mateuszu Morawieckiu ir aptarė pandemijos užkardymo veiksmus, kurie, kaip teigiama, abejose šalyse jau  davė vaisių ir atsirado galimybė švelninti apribojimus. Premjeras S. Skvernelis informavo M. Morawieckį apie Lietuvoje po šv. Velykų priimtą 4 etapų karantino švelninimo priemonių planą ir jo įgyvendinimą: atnaujintą prekybos įstaigų veiklą, daugumos grožio priežiūros ir medicinos paslaugų teikimą, leidimą piliečiams kirsti šalies sieną, nuo gegužės 10 d. pradedamą atnaujinti oro susisiekimą.
Nuo gegužės 13 dienos turėtų prasidėti reguliarūs skrydžiai dvejais maršrutais – į Rygą ir Frankfurtą.