Lentvaryje pradedami nauji investiciniai projektai

0
261

Šiuo metu mieste jau vykdomų statybos ir gatvių rekonstrukcijos darbų bendra suma beveik 6,6 mln Eur. Tuo tarpu gyventojai nenustoja reikšti nepasitenkinimo dėl tragiškos kai kurių susisiekimui svarbių arterijų būklės.

Konkrečiai šiandien viešojoje erdvėje aptarinėjamas sudėtingas Pakalnės gatvės pravažumas. Baiminamasi, kad duobių iki žiemos niekas taip ir neužlygins.

Tuo tarpu Trakų rajono savivaldybės parengtame pranešime sakoma, jog nemaža dalis miesto primena gaudžiančią statybų aikštelę. Dirbama prie Lentvario ežero, įrengiant poilsio ir rekreacijos zoną, Motiejaus Šimelionio gimnazijoje, daugiafunkciuose sporto aikštynuose, būsimų kultūros rūmų ir bibliotekos pastate, vaikų lopšelių – darželių teritorijose, kur planuojami įrengti moduliniai priestatai. Vytauto gatvėje baigiami kloti kelio pagrindai, sumontuoti apšvietimo stulpai, artimiausiu metu planuojami asfaltavimo darbai.

„Smagu matyti vykstančius pokyčius, nes jau pradeda ryškėti jų rezultatai. Vadinasi, po kurio laiko džiugins ir kokybiškesnė gyvenamoji miesto aplinka. Nestovi vietoje ir dar vienas labai svarbus Lentvario gyventojams geležinkelio pervažos įrengimo projektas. Būtent dėl jo yra įvykę svarbūs susitikimai. Tikiuosi, netrukus ir apie šį projektą galėsime pranešti naujienų“, – sakė rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.