„Lidl Lietuva“ paskelbė, jog savo darbuotojams moka aukštesnius atlyginimus nei kiti prekybos tinklai

0
250

Vidutinis darbo užmokestis prekybos centre rugsėjį siekė daugiau nei 1,5 tūkst. Eur ir tai beveik penktadaliu daugiau nei siūlo kiti. Tuo tarpu nieko nepranešama, ar už darbą karantino metu bus taikomos tokios pat skatinimo priemones kaip Lenkijos, Vokietijos ir Austrijos bendradarbiams.

Pastariesiems pavasarį buvo išmokėti nuo 100 iki 200 Eur priedai. Vokiečiams, dirbantiems 170 tūkst. parduotuvių, panašios papildomos išmokos jau žadamos ir prasidėjus antrajai koronviruso bangai.

„Lidl Lietuva“ personalo vadovė Sandra Savickienė pasakoja, kad prekybos tinklas nuo pat veiklos Lietuvoje pradžios turi aiškų tikslą – darbuotojams garantuoti orų ir sąžiningą darbo užmokestį.

„Visuomet siekiame užtikrinti visapusišką mūsų komandos narių gerovę, investuojame į darbo sąlygų gerinimą ir norime, kad visi „Lidl Lietuva“ dirbantys žmonės jaustųsi įvertinti. O atitinkamas atlygis už atliktą darbą – vienas geriausių būdų norint tai įgyvendinti. Naujausi duomenys rodo, kad vidutinis darbo užmokestis mūsų organizacijoje siekia 1568,07 eurų ir yra beveik penktadaliu didesnis nei antroje vietoje esančio prekybos tinklo. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti konkurencingiausią atlyginimą rinkoje“, – sako S. Savickienė.