Pradeda darbuotojų atrankas trims naujoms parduotuvėms

0
29

„Lidl Lietuva“ toliau tęsia intensyvią plėtrą Vilniuje – prieš kelias savaites atidarytas „Lidl“ logistikos centras sostinėje, netoli Lentvario, o dabar įmonė praneša apie darbuotojų atrankas trims naujoms tinklo parduotuvėms. Galgiuose, Riešėje ir Avižieniuose būsimiems komandoms nariams žadamas ne tik konkurencingas atlyginimas, bet ir plačios karjeros galimybės.

„Auga ne tik mūsų tinklas – auga ir Vilnius, plečiasi jo priemiesčiai, kurie yra vis tankiau apgyvendinami. Norėdami patenkinti vietos gyventojų poreikį, plečiame savo parduotuvių tinklą Vilniaus mieste ir rajone. Siūlome darbą trijose naujose parduotuvėse, užtikrindami darbuotojams ne tik aiškų atlyginimo augimą, karjeros galimybes, bet ir draugišką bei palaikančią atmosferą darbovietėje“, – sako „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė. 

Prisijungti darbuotojai kviečiami į parduotuvės vadovaujančio personalo ir pardavėjų pozicijas.

Šių trijų parduotuvių Galgiuose, Riešėje ir Avižieniuose darbuotojams, išdirbusiems 6 mėnesius, bus išmokėti vienkartiniai priedai, siekiantys 500 eurų (neatskaičius mokesčių), o po 1 darbo mėnesio – suteikta papildoma 100 eurų „Lidl“ dovanų kortelė.

Siūlo didžiausią vidutinį atlyginimą ir papildomas naudas

Visiems savo darbuotojams „Lidl“ siūlo konkurencingą atlyginimą. Naujausiais portalo „Rekvizitai.lt“ duomenimis, balandžio mėnesio „Lidl Lietuva“ darbo užmokestis siekė 2111, 21 eurus prieš mokesčius ir buvo didžiausias vidutinis atlyginimas tarp penkių didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų. Vidutinis darbo užmokestis apskaičiuojamas remiantis visą kalendorinį mėnesį įmonėje dirbusių darbuotojų atlyginimo duomenimis.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 72 „Lidl“ parduotuvės 27 šalies miestuose.