Liejosi smurtas

0
417

Policija praneša apie muštines bute, mėginimą nudurti ir šūvį į ranką dėl cigarečių.

Apie pusę trijų nakties Algirdo gatvėje, bute, du nepažįstami asmenys sumušė 29-erių vyrą ir, grasindami peiliu, atėmė mobiliojo ryšio telefoną ir striukę. Nukentėjusysis, nustačius dešinės plaštakos antro piršto lūžimą, galvos ir voko sumušimus, gydosi ambulatoriškai. Du įtariamieji – 37-erių ir 31-erių metų – uždaryti į areštinę.

Iš Liepkalnio gatvėje esančio buto į ligoninę atvežtas ir dėl durtinės žaizdos pilve paguldytas 31-erių metų vyras. Pastarasis nurodė, kad jį su peiliu sužalojo penkeriais metais jaunesnė sugyventinė.

Apie 18-tą valandą Architektų gatvėje, kieme, du nepažįstami jaunuoliai, grasindami 39-erių vyrui daiktu, panašiu į ginklą, reikalavo atiduoti cigarečių pakelį. Pastarajam atsisakius, užpuolikai iššovė iš šaunamojo ginklo į ranką ir pasišalino. Nukentėjusysis dėl kairės rankos delno taškinės žaizdos paguldytas į Vilniaus ligoninę. Įtariamieji ieškomi.

Apie pusę dešimtos vakaro Laisvės prospekte nepažįstamas vyras, grasindamas peiliu, iš šešiolikmečio atėmė mobiliojo ryšio telefoną. Nuostolis ‒ 314 Eur.