Lietuvoje – tryliktoji mirtis nuo koronavirusinės infekcijos

0
369

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien Santaros klinikose mirė koronavirusu infekuotas žmogus. Tai – tryliktas mirties atvejis šalyje. Pacientas priklausė rizikos grupei.

Santaros klinikose 2020 m. balandžio 5 dienos duomenimis koronavirusinė infekcija COVID-19 tyrimais nustatyta ir 14 medikų.

Patvirtintas teigiamas testas dėl COVID-19 abdominalinės chirurgijos gydytojui. Šiuo metu renkami ir tiriami kontaktiniai asmenys.