Ir vėl startuoja iniciatyva „Apsaugok mane“

0
79

Visą rugsėjo mėnesį Vilniaus rajono švietimo įstaigose besimokantys moksleiviai yra nemokamai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų kelyje į mokyklą. Tradicinė socialinės atsakomybės akcija – tai ne tik nemokamas draudimas mokiniams nuo nelaimingų įvykių, bet ir kvietimas visiems eismo dalyviams būti atidiems kelyje.

„Rugsėjis visada atneša iššūkių keliuose dėl grįžtančių į mokyklas vaikų. Labai svarbu užtikrinti jaunųjų eismo dalyvių saugumą kelyje. Kviesčiau vairuotojus būti atidesniais, neskubėti ir ne tik rugsėjį vairuoti itin atidžiai, bet ir ištisus metus kelyje elgtis atsakingai, taip rūpinantis tiek savo, tiek kitų eismo dalyvių saugumu. Tėvelius kviečiu vaikams priminti saugaus eismo taisykles. Vaikų saugumas – tai visų mūsų atsakomybė. Išvenkime skaudžių nelaimių“, – ragina Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič.

Akcijos „Apsaugok mane“ metu „Lietuvos draudimas“ apdraudžia visus šalies moksleivius nuo nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose, nepriklausomai nuo paros laiko. Draudimas galios visose gatvėse visą rugsėjo mėnesį, o kiekvienas moksleivis bus apdraustas iki 5 000 Eur suma.

„Lietuvos draudimas“ atkreipia dėmesį, kad tėvams nereikia niekur kreiptis dėl draudimo įsigaliojimo, jis įsigalios automatiškai nuo pirmos mokslo metų dienos ir galios visą rugsėjo mėnesį. Draudimas galios pėstiesiems, dviračiu arba paspirtuku keliaujantiems moksleiviams bet kurioje vietoje ir bet kuriuo paros metu.

Vilniaus m. savivaldybės informacija