„Lietuvos geležinkeliai“ palaiko rekordinį tempą: ir vėl džiaugiasi, kad keleivių skaičius išaugo net trečdaliu. Ypač keliaujama tarp Vilniaus ir Kauno

0
221

Iš kur tokie rezultatai – neaišku. Per Popiežiaus Pranciškaus vizitą taip daug, kaip planuota, niekas nevažiavo. O dabar važiuoja… Pranešama, jog vietinio susisiekimo maršrutais, važiavo net 400 tūkst. keleivių, t.y. 30 proc. daugiau, nei tuo pat metu pernai.

„Keleivių srautai nuosekliai didėja jau kurį laiką, tačiau pastaraisiais mėnesiais augimas itin spartus – rugpjūtį keliones traukiniais rinkosi 16 proc. daugiau keleivių, rugsėjį – 25 proc., lyginant su atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais. Pasak „Lietuvos geležinkelių” generalinio direktoriaus pavaduotojo, keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, tokių rezultatų pasiekti padeda kuriama kitokia keliavimo traukiniais kultūra”, – skelbiama pranešime.

Bet kad per pontifiko vizitą niekas taip smarkiai nevažiavo, o viską didinanti valstybės įmonė nesugebėjo pasiūlyti net nemokamų kelionių kaip, kad tą darė Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybių kontroliuojamas transportas.