LNK žiniose parlamentaras Kęstutis Masiulis: „Nieko jie nedaro, tik pinigus tratina ir tiek“

0
296

Informacinėje laidoje pateikti duomenys, jog pernai Vilniaus rajone gatvių ir kelių asfaltavimui išleisti 6 mln. Eur.

Priminsime, jog šią savaitę Seimo narys kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), kad ši institucija antikorupciniu požiūrių įvertintų procesą – ar normalu, jog asfaltas liejamas tose vietose, kur daugiausiai gyvena Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos rinkėjai, o ne ten, kur gyventojų gerokai daugiau, aplink sostinę.

“Lenkų rinkimų akcija galvoja, kad aplink Vilnių gyvena lietuviai, tai jiems tinka ir kemsynai. STT išaiškino, kad tvarka, pagal kurią liejamas asfaltas yra, tačiau ji keista – leidžiama asfaltuoti, kur ilgiausi keliai, o ne kur daugiausiai žmonių gyvena”, – LNK žinioms tarnybos atlikto tyrimo rezultatus taip pakomentavo K. Masiulis. Reportaže taip pat pranešta, jog Vilniaus rajone neasfaltuotų kelių tinklas vienas iš ilgiausių visoje Lietuvoje.

Savivaldybės administracijos atstovas Michal Kunickis informavo žurnalistus, jog lėšų yra tiek, kiek yra. Jo teigimu, jei bus skiriama dvigubai daugiau, ko labai norėtųsi – rezultatas turėtų akivaizdžiai pasikeisti.

 

Seimo narys Kęstutis Masiulis