„Lux Express“ iš Vilniaus į Varšuvą važiuos tris karus per dieną

0
25

Nuo šiol Lenkijos sostinė bus pasiekiama dar patogiau. Autobusų kompanija „Lux Express“ didina reisų skaičių ir nuo balandžio 28 dienos tarp Lietuvos ir Lenkijos sostinių važiuos tris kartus per dieną.

 „Lux Express“ tarptautinio verslo vadovas Rait Remmel sako, kad kelionių tarp Vilniaus ir Varšuvos skaičius didinamas atsižvelgiant į augančius keleivių srautus.

 „Šių metų kovą tarp Vilniaus ir Varšuvos pervežėme 49 proc. daugiau keleivių nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Augant keleivių skaičiui, norime pasiūlyti jiems didesnį išvykimo laikų pasirinkimą bei paskatinti esamus bei naujus klientus kelionėms į Varšuvą rinktis patogius autobusus“, – kalba Rait Remmel.

Nuo balandžio 28 dienos „Lux Express“ autobusai iš Vilniaus į Varšuvą išvyks 7:10, 14:15 ir 22:30 val., o iš Varšuvos į Vilnių – 12:00, 20:30 ir 23:45 val. Kelionė autobusu iš Vilniaus į Varšuvą trunka apie 8 val. 45 min. – 8 val. 50 min., o iš Varšuvos į Vilnių apie 8 val. – 8 val. 30 min.

 „Lux Express“ keleivių skaičius pavasarį augo ir visais Baltijos šalių maršrutais. Jais šių metų kovą bendrovė pervežė 67 proc. daugiau keleivių nei prieš metus. „Lux Express“ kasdien vykdo po 7 autobusų reisus tarp Vilniaus ir Rygos, du tiesioginius reisus iš Talino į Vilnių ir kol kas vieną tiesioginį reisą iš Vilniaus į Taliną. Be tiesioginių reisų, taip pat yra daug galimybių Taliną iš Vilniaus pasiekti su persėdimu Rygoje.

Visuose maršrutuose tarp Baltijos šalių miestų ir Varšuvos teikiama nemokama dviračių bilieto paslauga. Kiekviename reise galima vežti iki keturių dviračių.