Vilniaus rajono savivaldybė skirs 31,5 tūkst. eurų už maisto paketus gyventojams

0
87

Į paramą galės pretenduoti vieniši, senyvo amžiaus gyventojai ir socialiai remtinų šeimų vaikai. Tai numatantį įsakymą pasirašė administracijos direktorius Vladislav Kondratovič.

„Nemažai gyventojų susiduria su ekonominiais sunkumais. Ši papildoma finansinė parama yra dar vienas žingsnis siekiant palengvinti jiems tenkančią buities naštą. Mūsų, kaip savivaldybės, pareiga yra padėti savo gyventojams ir užtikrinti, kad būtų patenkinti pagrindiniai poreikiai, ypač, kai artėja šventiškas, o kartu ir labai jautrus kalėdinis laikotarpis“, – sako V. Kondratovič.

Minėta suma bus padalyta visoms 23 Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijoms, kurios pasirūpins maisto paketų apmokėjimu ir jų atidavimu gyventojams.

Seniūnijos paramą gaus tokiomis sumomis: Avižienių, Kalvelių, Mickūnų, Rudaminos, Sudervės, Zujūnų – po 2000 Eur;  Juodšilių, Lavoriškių, Maišiagalos, Medininkų, Nemėžio, – po 1500 Eur; Bezdonių, Buivydžių, Dūkštų, Marijampolio, Nemenčinės, Paberžės, Pagirių, Riešės, Rukainių, Sužionių, Šatrininkų ir Nemenčinės miesto – po 1000 Eur.

Parama skiriama iš savivaldybės biudžeto lėšų, skirtų socialinei apsaugai, kultūrai ir sportui finansuoti.

Didina finansavimą socialinei globai

Vilniaus rajono savivaldybė primena, kad šią savaitę posėdžiavusi taryba pritarė sprendimui, kuriuo nustatomi didesni maksimalūs socialinės globos išlaidų finansavimo dydžiai.

Tėvų globos (rūpybos) netekusiam vaikui bus skiriama 2 542,75 Eur per mėnesį; vaikui su negalia ir vaikui, turinčiam emocijų ir elgesio sutrikimų – 2 667,06 Eur per mėnesį.

Pabrėžiama, kad tikslingai panaudotos skirtos lėšos užtikrins kokybišką bei tinkamą šių vaikų priežiūrą bei kompleksiškai teikiamų paslaugų kokybę bendruomeniniuose vaikų globos namuose visą parą.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija