Markučiuose sulaikyta narkotines medžiagas platinusi moteris

0
27

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai vakar pričiupo keturiasdešimt trejų metų amžiaus vilnietę, galimai platinusią narkotines medžiagas. Namo kieme, po medžių lapais, rasti įkalčiai, o „dozės“ pirkėjams, įtariama, buvo fasuojamos lauko tualete.

Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) jai gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Taip pat sulaikytas ir narkotines medžiagas įgijęs asmuo – 37-erių metų amžiaus vyras jas spėjo suvartoti. Jam pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 71 str. (Narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo).

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai ir ateityje vykdys tiek viešo, tiek neviešo pobūdžio priemones nusikalstamoms veikoms ir kitiems teisės pažeidimams užkardyti, taip pat siekiant nustatyti asmenis, padariusius bei linkusius daryti nusikalstamas veikas ar administracinius nusižengimus.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija