Medikų pagalbos prireikė trims vairuotojams: dvejiems Vilniuje ir vienam Šalčininkų raj.

0
223

Pirminiais Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, vakar mūsų šalies keliuose įvyko 6 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 9 žmonės. Įvyko 3 susidūrimai sankryžose, 3 eismo įvykiai dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio.

Ryte, Šalčininkų r., Jašiūnų mstl., iš šalutinio kelio į magistralinį kelią Vilnius–Lyda išvažiuojančio automobilio vairuotoja nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir su juo susidūrė, buvo sužeista įvykį sukėlusi vairuotoja. Laimei, kitame automobilyje važiavę du nepilnamečiai, 3 ir 6 metų berniukai, nenukentėjo.

Apie 10 val., Vilniuje, Laisvės pr., automobilio vairuotojas nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į nuvažiavime link Erfurto g. stovintį sugedusį troleibusą. Sužeistas lengvojo automobilio vairuotojas gydomas ambulatoriškai.

Darbo dienos pabaigoje, Vilniuje, judrios Geležinio Vilko gatvės tunelyje susidūrė trys automobiliai, kuomet saugaus važiavimo greičio nepasirinkusi vairuotoja atsitrenkė į priekyje važiavusį automobilį, ir tai sukėlė virtinę susidūrimų, jaunai vairuotojai suteikta medikų pagalba.

Ketvirtadienį policija užregistravo 70 eismo įvykių, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo vairuotojų atsižvelgti į kelio dangos būklę važiavimo metu, įvertinti savo vairavimo įgūdžius, pasirinkti tinkamą saugų važiavimo greitį, vengti su vairavimo nesusijusios veiklos, manevruoti atidžiai ir atsakingai. Dėkojame, kad prisidedate prie saugumo mūsų keliuose.