Meras Zdzislavas Palevič gavo VSAT apdovanojimą

0
350

Vakar Šalčininkuose lankėsi ir su meru susitiko Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas bei Varėnos pasienio rintinės vadas Virgilijus Raugalė. Atvykę svečiai dėkojo Šalčininkų rajono merui Zdzislavui Palevičiui ir visai Savivaldybei už glaudų ir konstruktyvų bendradarbiavimą, geranoriškumą ir profesionalumą stiprinant teisėtvarką. 2021 m. metai buvo nelengvi: koronaviruso pandemija, nelegalios migracijos krizė, nepaprastosios padėties įvedimas. Visais klausimais Šalčininkų rajono savivaldybei ir Valstybės sienos apsaugos tarnybai pavyko rasti konstruktyvius sprendimus.

Šalčininkų rajono savivaldybė viena pirmųjų prisidėjo prie pareigūnų vakcinavimo, nemažas iššūkis teko visoms savivaldybei pavaldžioms įstaigoms Lietuvai susidūrus su nelegalios migracijos krize, kai reikėjo užtikrinti pagalbą Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams, o taip pat spręsti organizacinius klausimus.

Vadovaujama mero Zdzislavo Palevičiaus Šalčininkų rajono savivaldybė ir jos padaliniai stengiasi kurti ir puoselėti kryptingą bendradarbiavimą su Valstybės sienos apsaugos tarnyba, kartu kuriami planai, įgyvendinamos prevencinės programos.

Šalčininkų rajono savivaldybės informacija