Metų pabaiga – puiki proga pasidžiaugti dar vienu reikšmingu projektu M. Rekst aplinkai

0
423

Vakar iškilmingai atidarytas ir pašventintas Vilniaus rajono Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos pradinio ugdymo skyriaus priestatas, kuriame jau įsikūrę ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai. Projekto vertė – 598 tūkst. Eur. Pinigai –  iš Savivaldybės biudžeto.

Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus priestato statybos darbai buvo baigti dar 2020 m., tačiau pasak Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus buvusios vedėjos Tatjanos Markovos, dėl nepalankių epidemiologinių sąlygų, oficialų atidarymą nuspręsta atidėti ir surengti 2021 metais.

Renginyje dalyvavęs Europos Parlamento narys, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkas, Lietuvos lenkų sąjungos pirmininkas Valdemaras Tomaševski pasidžiaugė ir padėkojo Vilniaus rajono savivaldybei bei merei Marijai Rekst už svarbius projektus ir investicijas bei skiriamą didelį dėmesį švietimo įstaigų ugdymo aplinkai bei infrastruktūrai gerinti.

„Džiaugiuosi, kad mūsų vaikai bei mokytojai turi atnaujintą, modernią švietimo įstaigą. Ši investicija nėra Grigaičiuose pirmoji, jų yra tikrai daug – to dėka matome, kaip sparčiai vystosi ši vietovė. Mieli vaikai, ačiū Jums už nuostabų pasirodymą. Šio sėkmingo projekto įgyvendinimo proga dovanoju Jums Jėzaus išganytojo paveikslą. Linkiu, kad jis atneštų šilumą į Jūsų širdis ir primintų apie mūsų tikėjimą. Naujiesiems metams artėjant, linkiu, kad tiek Jūsų, tiek Jūsų šeimų gyvenimuose įsivyrautų ramybė, laimė ir džiaugsmas“, – šiltus linkėjimus vaikams ir visai švietimo bendruomenei skyrė europarlamentaras V. Tomaševski.

Parengta pagal Vilniaus rajono savivaldybės informaciją