Minint Pasaulinę ligonių dieną – dėmesys sergantiems

0
196
????????????????????????????????????

Šiandien Vilniaus rajono savivaldybės atstovai aplankydami rajono slaugos ir palaikomojo gydymo ligonines, skyrė ypatingą dėmesį tiems, kuriuos palietė negalia ir sunki liga.

Šią svarbią visuomenei dieną Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėjos Alina Tunkevič ir Danutė Jancevič apsilankė rajono palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse, esančiose Juodšiliuose, Šumske, Riešėje ir Nemenčinės mieste. Atvykusios atstovės, Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu, visiems pacientams linkėjo stiprybės, neblėstančios vilties ir sveikatos. Negailėdamos šiltų ir gerų žodžių, atvykusios atstovės nuo merės įteikė saldžių vaišių. Ligų kamuojami žmonės dėkojo atvykusiems svečiams už rūpestį, jaukų pasibuvimą kartu ir žmogiškąją šilumą.

                                           

Daug gerų žodžių skirta ir tiems, kurie slaugo ir gydo sergančiuosius. Mero patarėjos padėkojo Vilniaus rajono slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninių gydytojams, slaugytojams ir visam personalui už atsakingą bei nuoširdų darbą rūpinantis Vilniaus rajono sergančiaisiais. Visas personalas taip pat padėkojo svečiams už skirtą dėmesį ir pabrėžė, kad rūpestis, atjauta ir geras žodis kartais ligonius veikia geriau nei vaistai.

                                           

 

Vilniaus raj. savivaldybės informacija