Mišrių investicijų įmonė „Equite“ įsigijo „Pieno žvaigždžių“ sandėlių kompleksą Justiniškių g. 134, Vilniuje

0
309

Artimiausiu metu sandėliai bus nuomojami, vėliau sklype planuojamas gyvenamųjų pastatų projektas.

„Sandėlius, kurie turi šaldymo patalpas, išplėtotą logistinę infrastruktūrą, bent jau kurį laiką nuomosime toms pačioms „Pieno žvaigždėms“. Vėliau – po kelių ar daugiau metų, priklausomai nuo rinkos situacijos – čia planuojame plėtoti daugiabučių gyvenamųjų namų projektą. Aplink mūsų įsigytą sklypą kiti NT plėtotojai taip pat aktyviai perka sklypus – ateityje čia formuosis naujas gyvenamųjų namų kvartalas, o mes būsime strategiškai patogioje centrinėje jo vietoje“, – sako „Equite“ partneris, investicijų į NT vadovas Agnius Tamošaitis.

„Equite“ šiuo sandoriu įsigijo 9.241 kv. m sklypą su 3.135 kv. m sandėliavimo, tarp kurių – beveik 1.100 kv. m šaldymo patalpų, tinkamų maisto sandėliavimui bei galinčių užtikrinti -20 ir +6 laipsnių temperatūrą, ir administracinėmis patalpomis.

Užbaigto sandorio vertė – 2,77 mln. Eur (be PVM).

Šis sandėlių kompleksas – antroji „Equite“ investicija į nekilnojamąjį turtą. Metų pradžioje „Equite“ sudarė, o antrąjį ketvirtį užbaigė verslo centro plėtros projekto Jasinskio g. 14, Vilniuje įsigijimo sandorį. Planuojama, kad apie 9.500 kv. m A klasės verslo centro statybos darbai bus užbaigti 2024 m. pirmą pusmetį.

Mišrių investicijų įmonė „Equite“ investuoja į penkias pagrindines kryptis: žaliosios ekonomikos projektai, privatusis skolinimas bendrovėms, investicijos į privataus kapitalo įmones, nekilnojamąjį turtą ir rizikos kapitalą.