„Volkswagen“ ir „Audi“ importuotojai 2023-ieji – rekordiniai metai

0
70

„Møller Baltic Import“ (MBI) – „Audi“ importuotojai Lietuvoje ir Latvijoje bei „Volkswagen“ importuotojai visose trijose Baltijos šalyse – 2023 metais klientams iš viso pristatė daugiau nei 9000 automobilių. Modelių įvairovę garantavę „Audi“ ir „Volkswagen“ prekių ženklų atstovai pasiekė įspūdingų rezultatų ir išsiskyrė didžiausiais elektromobilių pardavimais.

„2023-ieji „Møller Baltic Import“ buvo sėkmingi metai vertinant tiek finansinius rezultatus, tiek automobilių pardavimų apimtis. Visi mūsų atstovaujami prekių ženklai užėmė tvirtas pozicijas tiek vidaus degimo varikliais varomų automobilių, tiek elektromobilių rinkose. Lietuvos „premium“ segmente „Audi“ užimta pirmoji vieta apskritai yra istorinis pasiekimas. Be to, klientams buvo pristatytas rekordinis skaičius šio prekės ženklo automobilių. „Volkswagen“ prekės ženklui praėjusieji metai taip pat buvo itin sėkmingi: pavyko pasiekti užsibrėžtą tikslą – užimti pirmąsias vietas pagal elektromobilių pardavimus Lietuvoje ir Latvijoje“, – sako „Møller Baltic Import“ generalinė direktorė Ilze Grase-Kibilde.

Įmonės vadovė taip pat atkreipia dėmesį į gerus „Volkswagen Commercial Vehicles“ padalinio rezultatus – per metus Baltijos šalių klientams buvo pristatyta 9 proc. daugiau lengvųjų komercinių automobilių. Gamintojui elektrifikuojant šį segmentą buvo pasiūlyti verslui patrauklūs modeliai – „ID. Buzz“ ir „e-Crafter“.

„Išaugę pardavimai taip pat natūraliai lėmė gerus 2023 metų finansinius rezultatus. Ir visa tai – dėl glaudaus „Volkswagen“ ir „Audi“ gamyklų bendradarbiavimo bei mūsų mažmeninės prekybos partnerių Baltijos šalyse profesionalumo ir atsidavimo. 2024 metais turėsime gebėti prisitaikyti prie pokyčių ir atsižvelgti į galimą rinkos sulėtėjimą. Pastarųjų keleto metų įvykiai visame pasaulyje pakeitė nusistovėjusią tvarką ir privertė išmokti greitai priimti sprendimus“, – kalba I. Grase-Kibilde.

„Møller Baltic Import“ vadovė priduria, kad 2024 metus įmonė pasitinka su ambicijomis toliau didinti pardavimus. Užtikrintumo suteikia įvairiapusiška automobilių gama, kurioje bus tokie vidaus degimo varikliais varomi modeliai, kaip „Volkswagen Tiguan“ ir „T-Cross“, o taip pat ir visiškai nauji elektromobiliai – „Volkswagen ID.7“, „ID.7 Tourer“, 7 sėdimų vietų „ID. Buzz“ versija. „Tiguan“ debiutas bus itin svarbus – tai klientų itin mėgstamas ir laukiamas modelis, kurio įkraunama hibridinė versija elektros režimu nuvažiuos net 100 km atstumą. „Audi“ taip pat pasiūlys pirmuosius ant naujos PPE platformos pagamintus elektromobilius – „Q6 e-tron“ ir „A6 e-tron“. „Daug dėmesio šiais metais skirsime klientų aptarnavimui ir jų lojalumui. Tai bus pagrindiniai prioritetai tiek „Volkswagen“ ir „Audi“ gamykloms, tiek Baltijos šalyse dirbantiems jų partneriams“, – apibendrina I. Grase-Kibilde.