Patikrinę įtartiną automobilį Lavoriškių pasieniečiai jame rado nuo narkotikų, įtariama, apsvaigusią ketveriukę ir kvaišalų

0
92

Pirmadienio naktį VSAT Vilniaus rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos pareigūnai pasienio ruože, Mostiškių kaimo prieigose pastebėjo įtartiną automobilį ,,VW Golf”, stovintį šalikelėje, prie vieno gyvenamojo namo Vilniaus rajone. Automobilyje buvo keturi vyrai.

Patikrinus jų tapatybes, paaiškėjo, kad automobilyje prie vairo sėdėjo – 36-erių Vilniaus rajono gyventojas, šalia vairuotojo – 39-erių tautietis. Automobilio gale sėdėję asmenys dokumentų su savimi neturėjo. Netrukus nustatyta, kad tai – 34-erių lietuvis ir 30-ies Ukrainos pilietis.

Tęsiant patikrą, pasieniečiams vyrų elgesys kėlė įtarimą – į klausimus atsakinėjo vangiai ir nerišliai, atrodė išsigandę ir pasimetę, nekoordinavo judesių. Pasieniečių nuojauta neapgavo – netrukus automobilio vairuotojo kelnių kišenėje aptikti du polietileniniai maišeliai su baltos spalvos milteliais. Dar vieną tokį patį maišelį su biriais milteliais turėjo ir keleivis. Paklausti, ar nėra vartoję narkotinių medžiagų, visi keturi asmenys atsakė teigiamai ir prisipažino vartoję amfetamino.

Pasieniečiams prie ,,Golfo” vairo sėdėjęs vyras paaiškino, kad narkotinių medžiagų ,,gavo” Vilniaus stotyje iš vieno romų tautybės asmens.

Visa ketveriukė, automobilis ir rasta galimai narkotinė medžiaga perduota policininkams, kurie toliaus aiškinsis įvykio aplinkybes.

Vilniaus pasienio rinktinės informacija