Linksmybės Naujosios Vilnios seniūnijoje baigėsi neplanuotai: nuo policijos pasprukęs bėglys – atpažintas

0
14

Keturratis motociklas be valstybinio numerio ženklų pastebėtas vakar apie 16 val. 58 min. Vilniuje, Rytų g. Jį vairavęs vyras ir keleivis buvo be šalmų.

Kelių policijos skyriaus ekipažas nutarė sustabdyti šią transporto priemonę ir patikrinti. Įjungus tarnybinio automobilio šviesos ir garso signalus, per garsiakalbį nurodyta sustoti kelkraštyje, tačiau vairuotojas pareigūnų reikalavimo nepaisė ir padidino važiavimo greitį. Dar kartą pakartojus reikalavimą sustabdyti transporto priemonę, vairuotojas pakluso ir sustojo. Kai tik policijos pareigūnų ekipažas privažiavo, keturračio vairuotojas, kažką nerišliai pasakęs, vėl pradėjo važiuoti, vis didindamas važiavimo greitį. Lėkdamas Rytų g. Karklėnų k. link, ties Viktariškių k., pervažiavo tiltą per upę ir nusuko miško keliuku Pramonės g. link. 

Persekiojant keturratį, vairuotojui buvo vis nurodoma sustabdyti transporto priemonę, tačiau pastarasis į policijos reikalavimus nereagavo – suvokdamas savo veiksmų pavojingumą bei siekdamas išvengti atsakomybės, kėlė pavojų ne tik sau, bet ir keleiviui, pašaliniams asmenims. Pergalės g. keturratis nusuko miško link ir sustojo, vairuotojas ir keleivis paspruko.

Kelių policijos pareigūnai greitai išsiaiškino, kad keturratis „Segway“ priklauso vienai mažajai bendrijai, kurio vienintelis darbuotojas yra vyras (gimęs 1990 m.). Patikrinus šio asmens duomenis bei nuotrauką VRM duomenų bazėje, pareigūnai atpažino keturratį vairavusį vyrą. 

Apžiūrint keturratį, jo bagažinėje buvo rasti pustuščiai alkoholinių gėrimų buteliai. Keturratis priverstinai išvežtas į saugojimo aikštelę. 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija