Muitinės pareigūnai Vilniuje demaskavo narkotikų sandėlį

0
34

Slėptuvė buvo aptiktaa birželio 9 d. vakare, kai Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai patikrino vienas iš sostinės Žirmūnų rajono garažų. Čia aptikta apie 3 kg kanapių, supakuotų įvairiuose stikliniuose induose, taip pat sulaikytas vilnietis, kuris įtariamas didelio kiekio narkotikų turėjimu su tikslu juos platinti.

Turėdami informacijos, apie galimai sandėliuojamus kvaišalus, MKT pareigūnai praėjusio penktadienio vakarą patikrino vieną iš Vilniaus Žirmūnų rajono garažų. Įtarimai pasitvirtino – garaže kratos metu išties aptiktas didelis kvaišalų kiekis – apie 3 kg kanapių. Narkotikai buvo išslapstyti įvairiose garažo vietose ir supakuoti į cilindro formos stiklinius indus.

Įvykio vietoje sulaikytas vilnietis, įtariamas narkotikų laikymu su tikslu juos platinti. Sulaikytojo automobilyje ir namuose kratų metu pareigūnai taip pat aptiko kanapių. Po apklausos vyriškis buvo paleistas, jam skirta kardomoji priemonė – intensyvi priežiūra (apykojė).

MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Pažeidėjui gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dešimties metų. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

 Sulaikytų narkotikų vertė „gatvės kainomis“ galėtų siekti apie 60 tūkst. eurų.

LR muitinės informacija