Šalčininkų r. policijos surengta policinė priemonė davė rezultatų – sustabdytame automobilyje „Audi“ rasta apie 19 l naminukės

0
26

Svaigalus gabenusiai trisdešimtmetei moteriai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į gyventojų pranešimus ir siekdami mažinti nelegalaus alkoholio apyvartą rajone, atliko policinę priemonę.

Po sėkmingo tyrimo, birželio 14-osios ankstyvą rytą pareigūnai surengė policinę priemonę. Jos metu Šalčininkų r., Turgeliuose, sustabdė automobilį „Audi“, kurį vairavo trisdešimtmetė vietos gyventoja. Į pareigūnų klausimą, ar moteris savo vairuojamoje transporto priemonėje turi draudžiamų daiktų, atsakė neturinti. Tikrinant automobilį, buvo rasta apie 19 l naminukės.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.). Už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Siekiant pažaboti nelegalių svaigalų apyvartą, pareigūnai ir toliau tęs kovą su nelegalaus alkoholio platintojais bei dėkoja gyventojams už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant tokio pobūdžio teisės pažeidimus.

Apie pastebėtus galimai daromus teisės pažeidimus ar nusikalstamą veiką, policija prašo ingormuoti skubios pagalbos tarnybų tel. 112 arba per elektroninių policijos paslaugų portalą www.epolicija.lt.

Vilniaus apskr. VPK informacija