Narkotikus pardavusiai ir juos įsigijusiai moterims – dideli nemalonumai

0
119

Nors dar visai neseniai Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sunaikino kelis prekybos narkotinėmis medžiagomis taškus Rasų seniūnijoje, tačiau tai neatbaido kitų platintojų.

Vakar apie 17 val. 5 min. Rasų seniūnijoje, Subačiaus gatvės prieigose, Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė 28-erių metų amžiaus moterį, kuri manė, jog suklaidins pareigūnus, kad neturi jokių draudžiamų ar neleistinų daiktų. Tačiau pareigūnai įtarė, kad moteris gali turėti psichotropinių medžiagų. Sulaikant moteris nenatūraliai jaudinuosi, paklausus ar turi su savimi draudžiamų daiktų, moteris neigė. Vis dėlto pareigūnų nuojauta neapgavo – pristačius į policijos komisariatą ir atlikus nuodugnią asmens kratą, tik moteriai pasiekiamoje vietoje (intymioje vietoje) buvo rasta ir paimta galimai narkotinės medžiagos (7 folijos lankstinukai su, įtariama, karfentaniliu). Moteris, prispausta įrodymų, prisipažino, kad tai – narkotinės medžiagos, kurias įsigijo savo reikmėms iš romų tautybės moters, kurią pažįsta jau vienuolika metų.

Pareigūnai gerai pažįsta minimą romų tautybės moterį bei žino, kur ji gyvena, todėl operatyviai nustatė ir jos įrengtą slėptuvę, kurioje rado ir paėmė didelį kiekį galimai narkotinės medžiagos karfentanilio (apie 20 g), priemones joms sverti bei fasuoti ir kitus tyrimui reikšmingus objektus. Abi moterys sulaikytos ir uždarytos į areštinę. Pirmajai pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti), o romų tautybės moteriai – dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu), taip pat bus sprendžiamas klausimas dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo jai skyrimo.

Vilniaus apskr. VPK informacija