Užbaigė dar 2 daugiabučius sostinės centre

0
14

Kaip ir ankstesni kvartalo „Naujasis Skansenas“ daugiabučiai, naujieji gyvenamieji namai iškilo sostinės Šnipiškių rajone, Linkmenų ir Žalgirio gatvių sankirtos teritorijoje. Ji – visiškai šalia vienos pagrindinių Vilniaus arterijų – Konstitucijos prospekto, aplink kurį telkiasi didžiausi verslo centrai.

Dviejuose šešių aukštų A+ energinio naudingumo klasės daugiabučiuose iš viso pastatyti 122 butai, kurių plotas siekia nuo 40 iki 93 kv. m.

Šių dviejų naujųjų gyvenamųjų namų statybos pabaiga žymi penktojo projekto vystymo etapo finišą. Daugiabučius, kaip ir kitus, esančius kvartale, projektavo architektas Algirdas Kaušpėdas su savo komanda. Beveik pusė butų šiame kvartale jau parduota, rinkoje likusių būstų kainos abiejuose daugiabučiuose siekia nuo 3300 eurų už kv. m su daline apdaila.

Nauji gyvenamieji namai, kurių pirmuose aukštuose įrengta 13 patalpų komercinei veiklai, išsiskiria urbanistiniais ir efektyvią eksploataciją bei tvarumą užtikrinančiais inžineriniais sprendimais.

„Naujasis Skansenas“, kaip ir kiti didžiuosiuose šalies miestuose mūsų jau baigti ar plėtojami projektai, kyla vietose, pasižyminčiose solidžiu likvidumu. Turime aiškų tikslą – gyventojams pasiūlyti nekilnojamąjį turtą, kuris būtų kokybiškas, tvarus, modernus bei patrauklus investicijoms. Toks yra ir kvartalas „Naujasis Skansenas“. Čia klientai renkasi kokybišką ir erdvų būstą gyvenimui. Paklausiausių 3 kambarių butų likę vos keli. 4 kambarių butai parduodami greičiau nei anksčiau. ,,Naujajame Skansene” statysime dar septynis naujus daugiabučius ir baigę projektą įgyvendinsime viziją Vilniuje sukurti prestižinę, šiuolaikišką, tvarią gyvenamąją aplinką naujakuriams“, – sako bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Iš viso kvartale „Naujasis Skansenas“ jau užbaigtos 9 daugiabučių statybos. Planuojama, kad ateityje projektas pasipildys dar 7 gyvenamaisiais namais, kuriuos projektuoja architektūros studija „Processoffice”, vadovaujama architekto Vytauto Biekšos. Numatyta, kad iš viso kvartalą dviejuose sklypuose sudarys 16 daugiabučių.