Naujojoje Vilnioje prasidėjo masinė šaligatvių renovacija

0
213

Mažiausiai dvejose vietose dirba trinkelių klojėjų brigados ir sunkioji technika. Nors šaltukas spaudžia, tačiau tikimasi, jog broko bus išvengta, o naujos dangos laikys gerokai ilgiau nei tos, kurios šiuo metu keičiamos.

„Vilnijos naujienos“ vos prieš tris savaites paskelbė publikaciją: „Naujojoje Vilnioje – galvą nusisukti vieni juokai“. Iš karto po to į priemiestį pradėtos gabenti pėsčiųjų takų plytelės. Tikėtina – sutapimas… Šiuo metu intensyvūs darbai vykdomi prie geležinkelio stoties ir prie „Žaros gimnazijos“.  Tačiau šiame Vilniaus regione pėsčiųjų takams dar teks skirti dėmesio ne vienerius metus.

2018 lapkričio 4 d.

Jei važiuojant automobiliu viso grožio ir žavesio nematyti, tai tereikia užsukti į bet kurį daugiabučių kiemą. Įspėjame – nebandykite grožėtis architektūra ar ieškoti namo numerio, parkrisite.

„Gerai yra. Vat jei tų „tratuarų“ iš viso nebūtų tada jau tragedija. Sunkiausia būna kai tie takai apledėja. Tada dėl nelygumų žmonės kritinėja. O dabar tai nieko. Esame įpratę“, – dėstė lapus nuo gėlynėlio šalia daugiabučio Parko gatvėje šlavusi moteriškė.

Naujojoje Vilnioje normalūs šaligatviai tik ten, kur naujai įrengti prekybos centrai arba vos keliose renovuotose gatvių atkarpose. Kitaip tariant jų beveik nėra. Parko, Pramonės ir visos kitos gatvės centrinėje miesto dalyje – tiesiog tragiškos. Tokie pat ir laiptai, jungiantys kai kuriuos pėsčiųjų takus.

Kiek metų  pėsčiųjų takai nematė remonto, beveik niekas Naujojoje Vilnioje jau ir nepamena.