Naujos plovyklos atidarymo proga nuo pastatų aplinkinėse gatvėse nuvalė „grafičius“

0
216

„Švaros broliai“ kartu su kalendorinės žiemos startu pakvies vairuotojus į moderniausia įranga aprūpintą naująją tunelinę plovyklą sostinės Rasų gatvėje. Ta proga, žengdama į pietinę Vilniaus dalį, bendrovė nusprendė padovanoti jai dar daugiau švaros. Įmonės specialistai nuo septynių namų Rasos ir Drujos gatvėse nuvalė sienas ištepliojusius „grafičius“, grąžindami pastatams švarius fasadus ir originalią išvaizdą.

„Švaros kultūra yra labai svarbi tiek mums, tiek, tikime, ir vilniečiams, tad džiaugiamės galėdami savo kompetencijas bei resursus panaudoti ne vien kasdienėje verslo veikloje, bet ir nuolat žengdami socialiai atsakingus žingsnius už jos ribų.

Prasidėjus pandemijai dezinfekavome sostinės policijos ir Lietuvos kariuomenės Karo policijos transporto priemones bei darželius ir lopšelius, kuriuose buvo prižiūrimi medicinos darbuotojų vaikai. O dabar per švaros prizmę sveikinamės su pietine Vilniaus dalimi bei jos žmonėmis, atkurdami tai, kas jiems priklauso – švarius namus“, – sako „Švaros brolių“ vykdomasis direktorius Ignas Pranskevičius.

Atgyjanti miesto dalis

Judrioje sankryžoje Rasų g. 9 įsikūrusi moderni tunelinė plovykla bus pirmoji tokia pietinėje Vilniaus dalyje. Ši lokacija naujajai plovyklai pasirinkta neatsitiktinai – šiuo metu tai viena sparčiausiai augančių miesto dalių, joje atgyja istoriniai rajonai, o netoliese vystosi nauji gyvenamieji ir verslo kvartalai.

„Netoliese naują veidą įgauna Paupio ir Markučių rajonai, o greta plovyklos susikerta keliaujančiųjų tarp Senamiesčio, Rasų, itin sparčiai besiplečiančių Kalnėnų gyventojų ir Liepkalnio verslo bei pramonės kvartalų darbuotojų maršrutai, todėl šioje miesto dalyje nuolat auga kokybiškų paslaugų automobilių savininkams poreikis“, – sako I. Pranskevičius.

Naujojoje plovykloje įdiegta pačių „Švaros brolių“ inžinierių sumodeliuota aukščiausių technologijų pagrindu sukurta įranga, o pastatas architektų specialiai projektuotas atsižvelgiant į būtent šios tunelinės plovyklos ypatumus.

Tunelinė plovykla veikia automatiškai judančio konvejerio principu, kai vienu metu skirtingais įrengimais plaunama daug vienas po kito judančių automobilių. Priklausomai nuo pasirinktos programos, automobiliui kertant tunelį nuplaunami ir specialiomis medžiagomis padengiami jo paviršiai, ratai, atliekamos kitos procedūros (džiovinimo, vaškavimo ir pan.). Rasų g. plovykloje vairuotojams bus pasiūlyta ir nauja paslauga – ratų blizginimas.

Saugumas leidžia išsaugoti srautus

I. Pranskevičius pažymi, kad augančios švaros kultūros Lietuvoje neužgniaužė nė pandemijos metu sumažėjęs žmonių judėjimas – rudens pradžioje „Švaros brolių“ tunelinėse plovyklose jau apsilankiusių klientų skaičius perkopė milijoną.

„Dar pirmojo karantino metu vairuotojai įsitikino, kad ir pandemijos metu higienos įpročių keisti nebūtina, nes automobilį tunelinėje plovykloje galima nusiplauti saugiai, išvengiant kontaktų su žmonėmis ir aplinka. Naujai atidaromoje plovykloje numatytos dvi įvažiavimo juostos, tad automobilių srautai galės judėti dar laisviau“, – pažymi I. Pranskevičius.

Iš viso Lietuvoje veikia jau aštuonios „Švaros brolių“ tinklo tunelinės plovyklos, įsikūrusios Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Bendrovė taip pat valdo savitarnos plovyklų ir automobilių švaros centrų tinklą penkiuose Lietuvos miestuose.