Investuoja 33 mln. eurų į naują NT projektą sostinės Naujamiestyje

0
19

Naujos statybos projektas „Off!“ įsikurs Smolensko g. 5 ir nekilnojamojo turto rinką Vilniuje papildys 242 butais ir loftais. Šiuo metu jau pradėti teritorijos paruošiamieji darbai, statybos pradedamos birželį.

Pasak bendrovės „Kaita Group“ generalinio direktoriaus Ugniaus Latvio, Naujamiestis pastaruoju metu išgyvena dar vieną transformacijos etapą, kai vis daugiau senų teritorijų yra pritaikoma gyvenimui. „Kurį laiką Naujamiestis buvo tarsi pamirštas naujų būstų ieškančios auditorijos, nes jame paprasčiausiai nebuvo plėtojami nauji gyvenamieji projektai arba būdavo pavieniai, kurie neatliepdavo susidariusios paklausos viename iš patraukliausių Vilniaus rajonų. Kol nevyko gyvenamųjų projektų statybos, Naujamiestis sparčiai keitė savo komercinį veidą – atsirado nemažai šiuolaikiškų verslo centrų, kuriuose įsikūrė vienaragiai ir kiti patraukliausi darbdaviai. Artimiausiems metams dar numatyti keli grandioziniai projektai šioje miesto dalyje. Vienas iš didžiausių ir turbūt laukiamiausių – Vilnius Connect“. Nenuostabu, kad tokie vykstantys komerciniai pokyčiai paskatino NT plėtotojus vėl suaktyvinti teritorijų, skirtų gyvenamiesiems projektams, paiešką. Didieji LT plėtotojai šiame Vilniaus rajone jau suplanavo apie 1 500 naujų butų. Sunku pasakyti, kada šie gyvenamieji projektai bus įgyvendinti, bet mes jau pradedame statybas Vilniaus NT rinkai pasiūlydami 242 butus ir loftus. Prasidėjęs naujas Naujamiesčio transformacijos etapas ne tik dar labiau pakeis šio rajono veidą, bet, tikėtina, augins turto vertę ir likvidumą“, – teigia „Kaita Group“ vadovas U. Latvys.

Projektą „Off!“ sudaro 3–6 aukštų trijų pastatų kompleksas su 242 turtiniais vienetais. Pirkėjai galės rinktis butą ar loftą nuo 17,44 kv. m iki 109,82 kv. m. Nekilnojamojo turto kainos šiame projekte prasidės nuo 81 000 eurų ir sieks iki 300 000 eurų, kvadratinio metro kaina – nuo 1 716 iki 4 644 Eur/1 kv. m.  Ant komplekso stogų bus įrengtos žaliosios terasos, atversiančios vaizdą į besikeičiantį Naujamiestį ir istorinį sostinės senamiestį.

„Off!“ projekto naujakurių komfortui bus įrengtas grindinis šildymas, dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė bei rekuperacinė sistema. Klientai galės rinktis loftus arba butus. Didelio pirkėjų dėmesio turėtų susilaukti naujai pastatyti loftai, kurių pasiūlos Vilniuje beveik nėra. Dalyje komplekso pirmuose aukštuose suplanuotos komercinės patalpos, kurios turėtų dar labiau sugyvinti besikeičiančią teritoriją.

„Atsižvelgdami į tai, kad aplink mūsų projektą yra įsikūrę IT paslaugų verslo centrai, kur dirba jaunieji talentai, projektą tikslingai pozicionuojame ne tik Naujamiesčio stiliumi, bet ir šiai auditorijai aktualia tematika, kuria grįsta drąsi ir nekonformistiška projekto komunikacija“, – teigia „Kaita Group“ vadovas U. Latvys.

Bendrovė „Kaita Group“ šiemet Lietuvoje suplanavo investicijų daugiau nei už 40 mln. eurų. Vilniaus pirminei NT rinkai pasiūlytų turtinių vienetų kiekis siekia beveik 650. Pirkėjai be startuojančio „Off!“ projekto gali rinktis butą ar loftą šiuo metu plėtojamuose kituose bendrovės projektuose: „Haivo“ Naujamiestyje, „Moods“ Žirmūnuose, „Newton“ Viršuliškėse. „Kaita Group“ taip pat jau antrus metus iš eilės išlieka didžiausia būsto nuomos portfelio valdytoja Lietuvoje su beveik 600 turtinių vienetų portfeliu.