Nelegalius rūkalus paslėpė net pečiuje

0
62

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai pastebi, kad artėjant šventėms nelegalios prekybos akcizinėmis prekėmis mastai išauga, todėl nuolat reaguoja į tokius gyventojų pranešimus. Gruodžio 15 d. policinės priemonės metu patikrinta gauta informacija, kad viena Gerviškių sen., Stasylų k. gyventoja (gimusi 1964 m.) namuose prekiauja kontrabandinėmis cigaretėmis.

Atvykus namo durys buvo užrakintos, jų niekas neatidarė, nors girdėjosi, jog namuose kažkas yra. Kelis kartus pakartojus reikalavimą atidaryti duris, jas atidariusi namo šeimininkė paaiškino, kad miegojo. Patikrinimo metu namo krosnyje, rankinėje, bei rūsyje rasta ir paimta 230 pakelių cigarečių „NZ Gold“, paženklintų Baltarusijos Respublikos akcizo ženklais.

Surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 5 d.). Apsukriai moteriai gresia bauda nuo 2 000 iki 5 000 eurų su rūkalų konfiskavimu.

Šalčininkų rajono policijos pareigūnai dėkoja gyventojams už pagalbą nustatant nelegalios prekybos atvejus bei ragina būti pilietiškais ir apie vietas, kuriuose prekiaujama nelegaliais alkoholio ar tabako gaminiais, ar asmenis, užsiimančius neteisėta veikla, pranešti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

Vilniaus apskr. VPK informacija